Počele župne kateheze

Zazivom Duha svetoga u nedjelju 16. kolovoza započele su župne kateheze za učenike. Prema rasporedu četvrtkom iza nastave kateheze su za prvi i drugi razred. Za prvi razred kao Vjeroabeceda, a za drugi upoznavanje sa svojom župom, crkvom i onim što u crkvi radimo.
Za prvopričesnike su kateheze subotom prema planu iz priručnika, i planu i programu koji je predviđen za prvopričesnike.
Peti i šesti razred ima kateheze četvrtkom s naglaskom: Putujemo s Isusom, slušamo i gledamo. Kroz praćenje Isua u susretim s ljudima, slušanju njegovih riječi otklrivati Isusa Krista i u našoj svakodnevici. Uz to imat ćemo katehetske radionice u kojima ćemo pratiti tijek liturgijske godine.
Firmanici imaju kateheze petkom. Ovo je njehova druga godina priprave.  Radimo po riručniku Primite Duha Svetoga.
Ministrantska zajednica ima svoje susrete svake zadnje subote u mjesecu.
Katehetske radionice organizirat ćemo isto tako već prema liturgijskom kalemdaru.

Dječji zbor Iskrice imat će probe u dogovoru sa svojim voditeljima.
Barem svaki drugi mjesec imat ćemo i susrete roditelja u našem Pastoralnom centru jer smatramo da je važno da i roditelji kao i cijele obitelji budu uključeni osobito u pripravu za sakramente.