Uređen prostor u župnom parku

Rečica, 23.lipnja 2021.
U akciji uređivanja i osmišljavanja župnog parka između Pastoralnog centra Martin Gecina ( župnik ubijen 1945. godine od strane komunističke vlasti) i župne crkve danas je završen prostor za liturgijska slavlja, ali može poslužiti i za druge kulturne i javne prostore. Izrgrađena je sjenica koja se uklapa u prostor zelenika parka. Gradnju sjenice financirao je grad Karlovac a radove je izvodila Braniteljsko socijalna radna zadruga Betula za šumarstvo i usluge iz Donjeg Pokuplja uz pomoć župljana a osobito mladih i članova sva tri DVD-a pod vodstvom gosp  Gorana Frankovića i članova našeg ŽEV-a. Za cijeli projekt posebno je zaslužan član našega ŽEV-a Željko Šafar-Beli koji je vodio cijeli projekt.
Cijena cijeloga projekta je 25.382,50 kn.
Potrebno je još urediti poneki detalj, ali glavnina je gotova.