UMRLA ANA KLARIĆ

Na Veliki petak u Zagrebu u bolnici od posljedica corone umrla je dugogodišnja aktivna župljna Ana Klarić rođ Vrane. Bila je jedno vrijeme članica Župnog pastoralnog vijeća, do smrti članica Odbora župnog caritasa, članica župnog zbora, članica zajednice liturgijskih čitaća i molitvene zajednice Milosrdnog Isusa.
Bila je i vrlo aktivna članica KUD-a Rečica s kojim je pronosila ljepotu Rečice diljem domovine i Europe.
Pogreb pokojne Ane Klarić u utorak u popodbevnim satima na mjesnom groblju u Rečici vodio je župnik vlč Lovro Zaplatić u zajedništvo s bratom pokojnice vlč Andrijom Vrane, preč Antunom Sente župnikom na Dubovcu i rektorom Nacionalnog svetišta sv. Josipa u Karlovcu i patrom Krunoslavom Albert gvardijanom samostan otac franjevaca u Karlovcu i župnikom  župe Presvetog Trojstva.
U ime KUD-a Rečica od pokojnice oprostio je predsjednik gosp Josip Perač.
Poslije sprovoda svetu misu u župnoj crkvi predvodio je pokojničin brat vlč Andrija Vrane.