Uskrs u našoj župi

Jutarnju svetu misu predvodio je župnik vlč Lovro Zaplatić koji je naglasio u svojoj homiliji da “kao što je Isus bio položen ne samo u grobnu jamu u stijeni, nego i u srca apostola tako je položen i u naša srca”. Kao što je razvalio kamen na svom grobu i tako pokazao da je živ. Želi razvaliti i kamene kojima zatvaramo svoja srca da iz njih izađe da djeluje živ u našim životima. Pod svetom misom pjevao je mješoviti župni zbor.
Poldanju svetu misu predvodio je domaći sin vlč Andrija Vrane voditelj Kursilja u zajedništvu sa župnikom vlč Lovrom Zaplatićem. U svojoj homiliji vlč Andrija naglasio je da slavimo život, radost i nadu, smisao našega postojanja. Da Isus nije uskrsnuo ne bi bili ovdje, ne bi bilo ove crkve….

Pod svetom misom pjevao je dječji i zbor mladih naše župe.

Na kraju svete mise jedan i drugi čestitali su župljanima svetkovu Uskrsa.