PET GODINA MOLITVENE ZAJEDNICE

Misnim slavljem u župnoj crkvi molitvena zajednica Milosrdnog Isusa u našoj župi proslavila je pet godina postojanja. Na početku misnoga slavlja župnik je naglasio da smo došli zahvaliti Gospodinu na ovoj milosti da nas drži kao svoju zajednicu kao “malo vode na dlanu”
Kroz sve ovo vrijeme zajednica se redovito i u lijepo vrijeme i nevrijeme okupljala svake nedjelje na zajedničku molitvu u večernjim satima. Slavili smo mjesec slavili svetu misu i imali klanjanje pred Presvetim.
Prisjetili smo se kako je sve počelo prije pet godina na početku jeseni na inicijativu sada pokojne Vesne Gojšić. Da smo se održali zahvaljujemo Gospodinu koji nas je poticao da dođemo i onda kada nam se nije dalo. Rasli smo sve ovo vrijeme i u molitvi i zajedništvu.
Poslije misnog slavlja nastavili smo se družiti i u našoj vjeronaučnoj dvorani. Poslije svake mjesečne mise imamo agape u dvorani ili u parku naše crkve.
Nadamo se da će nas Gospodin i dalje krijepiti svojom snagom i ljubavlju.