NAŠA ŽUPA U NACIONALNOM SVETIŠTU SV. JOSIPA

Rečica, 15.03.2023.
Na devetu srijedu Velike devetnice sv, Josipu u Nacionalnom svetištu u Karlovcu naša je župa predvodila pobožnost a naš župnik  vlč Lovro predvodio je svetu misu i propovijedao.
Svojim sviranjem i pjevanjem svetu misu i pobožnost pratili naš orkestar i naš crkveni zbor.. Svima njima zahvaljujem na trudu koji su uložili pripremajući se da uzveličaju ovu pobožnost.  Također zahvaljujemo i našim ministrantima Franu, Lovri i Vilimu koji su kod svete mise ministrirali. Svetu misu pratila je i Laudato tv a još istu večer o svečanosti izvjestila je i IKA .
Zajedno s nama hodočastili su i vjernici iz župe Varaždinske toplice sa svojim župnikom. Bilo je lijepo vidjeti i veliki broj naših župljana u crkvi koja je bila ispunjena do zadnjega mjesta,