Proslavili 60 godina braka

Rečica, 19.02.2022. Danas su u našoj župi svetom misom koju je predslovio župnik vlč Lovro Zaplatić 60 godina braka proslavili Ivan Drožđibob i Dragica rođena Gregur. Šezdeset godina zajedničkog hoda, radosti i suza, nada, očekivanja, bili ste vjerni obećanju u dobru i zlu, zdravlju i bolesti, u lijepim i teškim situacijama, uvijek jedno uz drugoga – i tako već šezdeset ljeta. Ova sveta misa zahvala je ponajviše vaša Bogu na svim milostima, na snazi da očuvati bračna obećanja – obratio se župnik svečarima.
Svetu misu pratio je na orguljama njihov sin Darko, inače naoš orguljaš i vijećnik ŽEV-a, a misna čitanja čitala snaha Marina, pjevanju su se pridružili i pjevači našeg župnog zbora Barica i Željko.