CVJETNICA U REČICI 2021.

Današnja proslava nedjelje Cvjetnice u Rečici daleko je najskromnija do sada. Budući da još nismo uspjeli urediti liturgijski prostor u župnom parku zbog pandemije koja je zahvatila i našu župnu zajednicu, blagoslov grančica i sveta misa bile su na prostoru  ispred župne crkve.
Budući da je i župnik bolestan i u izolaciji svetu misu predvodio je župnik župe Presvetog Trojstva u Karlovcu i gvardijan franjevačkog samostana O. Krunoslav Albert.
Pjevanje je predvodio naš orguljaš i župni viječnik Darko Drožđibob, a čitala je Marica Slaćanin.
Pod svetom misom posebno se molilo za ozdravljenje župnika i bolesnih župljana od kojih se mnogi nalaze na liječenju u bolnicama u Karlovcu i Zagrebu.
Ova godina i ova korizma posebna su kušnja za našu župnu zajednicu, ali na pragu Velikog tjedna nadamo se da ova kušnja roditi uskrnućem svakog pojedinca i župne zajednice.
Zahvaljujemo patru Krunoslavu na otvorenosti za pomoć, riječima ohrabrenja koje je uputio svim župljanima.