Započele župne kateheze ” u živo”

U četvrtak 04. ožujka započeli smo u našem Pastoralnom centru uz sve epidemiološke mjere kateheze ” u živo”. Do sada su vjeroučenici kateheze dobivali svaki tjedan on line. Nadamo se da će nas epidemiološke mjere poslužiti i da ćemo uspjeti održavati redovito kateheze.
Led su probili naši kandidati za prvu pričest koji su se iskazali i u on line katehezama redovito rješavajući zadatke i šaljući rješenja.

Slijedeći tjedan započinje i s katehezama za kandidate za svetu potvrdu. Biti će podijeljene u dvije grupe: sedmi i osmi razred.
I oni su do sada imali on line kateheze i isto su tako marljivo rješavali svoje zadatke.
Valja pohvaliti suradnju svih kandidata kao i njihovih roditelja. Osim kateheta, uslijed toga što nam je crkva radi potresa zatvorena redovito pohađaju i nedjeljnu svetu misu koja je za njih subotom navečer.