Obavijest župljanima

Na susretu Nadbiskupa s dekanima održanom u Zagrebu i u skaldu s epidemiološkim mjerama Nacionalnog stožera donesene su odluke koje ćemo primjenjivati u našoj župi;

Budući da je ograničen broj ljudi koji mogu u isto vrijeme biti u crkvi na misi u Došašću umjesto zornice i mise u 11,00 sati uvodi se ovaj raspored za našu župu; NEDJELJOM: misa zornica je u 6,00 sati – druga sveta nise je u 9,00 sati i poldanjica je u 11,00 sati.

Radnim danom – misa zornica u 6,00 sati

Nastojmo držati propisani razmak u crkvi i nositi maske

Poslije zornica nedjeljom nema druženja ispred crkve.

Prilika za svetu ispovijed svaki dan prije svete mise. Jedan poseban dan ćemo organizirati ispovijed za sve one koji ne mogu doći prema ovom rasporedu.

Posjet bolesnicima i starijima:

Prijavite u sakristiji ili preko telefona kada želite i možete i ostavite svoj broj telefona da vas župnik nazove i dogovorite vrijeme s njim. Naravno uz sve epidemiološke mjere.

Pratite obavijesti na našim župnim stranicama: http://zupa-svik-recica.hr/