PRIVREMENI RASPORED MISA I POBOŽNOSTI U ŽUPNOJ CRKVI

Nakon mjesec i pol dana opet ćemo zajedno slaviti svetu misu u našoj župnoj crkvi. Za nas vjernike nadam se da su teški dani iza nas. Ove nedjelje ćemo organizirati tri mise da vidimo kako će to ići. Župu sam podijelio na tri djela. Možda neki neće biti zadovoljni, ali imajmo strpljenja, odgovornosti. Ako vremenske prilike dopuste drugu bi nedjelju mogli imati misu i vani.

1. Misa u 8,30 sati – Luka (od Klobučara), Bogovići
  2. Misa u 10,00 sati – Grdinci, Tečanci, Kuza i D. Rečica
  3. Misa u 11,30 sati, Karasi, Zamršje, Luka do Klobučara

Uz propisani razmak i da je u svakoj klupi po jedna osoba na misi može biti 50 ljudi

• Ulaz u crkvu je kroz sakristiju
  • Izlaz iz crkve je na glavna vrata
  • mjesta za vjernike biti će označena, nastojmo se držati propisa
    pričest se dijeli na ruke, nema davanja mira
  • Kompletna crkve je dezinficirana, kod ulaza u crkvu potrebno je dezinficirati ruke. Poslije svake mise crkva će se prozračiti i ponovno dezinficirati
  • Svoju milostinju možete ostaviti kod izlaza iz crkve, pod misom se neće skupljati
  • Bilo bi dobro da nosimo zaštitne maske.
  • Neće biti zajedničkih svibanjskih pobožnosti prije ili poslije svete mise
  • Nastojmo se držati ovoga rasporeda radi sebe i drugih. On nije savršen, ali nastojat ću vidjeti kako to funkcionira pa se uvijek dade promjeniti na bolje, stoga očekujem kao i do sada vaše prijedloge, sugestije.
  • Oni koji se ne osjećaju dobro, neka ostanu doma