Klanjanje u našoj župi

Poseban dan za našu župu koja je jučer na dan klanjanja pred Presvetim molila u ime cijele Nadbiskupije. I u ovim teškim vremenima, vremenima punih iskušenja, patnje ali i nade nismo odustali od ovoga velikog dana za sve nas.
Svetom misom u 9,00 sati koju je predvodio župnik Lovro započelo je klanjanje sve do 18,00 sati.
Cijeli dan crkva je bila otvorena za pohod župljana uz sve mjere opreza i dezinfekcije. Bilo je lijepo vidjeti kako je netko uvijek u crkvi i da smo se držali Odredaba Nadbiskupije i Stožera. Sve to pokazuje da se može kada se želi i kada mislimo jedni na druge.
Posebno smo se u molitvama sjećali naših bolesnika, staraca, medicinskog osoblja, prodavača….svih koji nam omogućuju da i u ovim okolnostima svi možemo funkcionirati.
Klanjanje je završilo blagoslovom cijele župe ispred župne crkve.