48 godišnjica mlade mise

29.12. 1975. god. na svetkovinu svetih apostola Petra i Pavla u župnoj crkvi u Loboru služio sam svoju mladu misu.
Dekan belečkog dekanata kojem pripada župa Lobor bio je preč Rudolf Sviben kojem sam kasnije dvije godine bio kapelan u župi Zlatar.
Loborski župnik bio je preč Vinko Mrkoci kojem sam zahvalan na trudu koji je uložio na mom putu do svećeništva.
Na sam dan mlade mise procesija je krenula iz mjesta Šipki prema župnoj crkvi. U procesiji je sudjelovalo mnoštvo vjernika.
Na misi je propovjedao župnik iz župe Kali s otoka Ugljana. Zahvalan sam danas svima ponajprije dragom Bogu koji me izabrao i koji me trpi…zatim svojim roditeljima majci Ljubici i ocu Zvonimiru na svemu trudu i ljubavi.
Prošao sam mnoge župe kao Kapelan ( Sv. Blaž u Zagrebu, Zlatar), upravljao župama Vrhovac, Svetice, Mahićno, Duga Resa, Šišljavić, Rečica. U Rečici sam najduže – 16. godina.