Misa zahvalnica

31. prosinca po tradiciji u našoj župi slavi se misa zahvalnica u 18,00 sati. Svetu misu predvodio je župnik Lovro koji je u svojoj propovijedi naglasio da je važno prisjetiti se da svijet i čovjek pripadaju Bogu koji svemu daje život. Želimo Bogu dati zahvalu, slaviti ga zbog života koji nam daje. Ali i ljubavi, jer ako i okrenemo Bogu leđa on nama nikada neće.
Život se sastoji od uspjeha i neuspjeha, svi mi na početku imamo planove, mnogi se ne ostvare. Ne treba tugovati nad neuspjesima, valja nam se više radovati uspjesima. I naša župna zajednica, naglasio je župnik, ima svoje uspone i padove. Raduje se da smo u nečemu uspjeli, a ako nismo u svemu valja nam se više pouzdati u Boga a manje u svoje sposobnosti.