SJEDNICA ODBORA ŽUPNOG CARITASA

Pod predsjedanjem predsjednice župnog Caritasa naše župe gđe Blaženke Perač održana je redovita sjednica Odbora župnog caritasa. Sjednici je bio prisutan i župnik vlč Lovro Zaplatić
Sjednica je započela zajedničkom molitvom, nakon nje ustanovljeno je da Odbor ima kvorum za rad. Predsjednica je iznuijela aktivnosti Caritasa u proteklom razdoblju osobito s opsvrtom na aktivnosti Nadbniskupskog caritasa u vezi paketa najsiromasnijima. Ažužirani su popisi potrebitih župljana. Gđa Barica Šafar kao blagajnica iznijela je stanje blagajne i troškove Caritasa.
Predsjednica je upoznala odbor sa slijedećim aktivnostima; izradom adventskih ukrasa, pomoć za Božić siromašnim župljanima i o organizaciji Dana starijih na proljeće.