OBNOVA KAPELICE SV. NIKOLE U DOLNJOJ REČICI

Župljani iz Dolnje Rečice odlučili su urediti kapelici sv. Nikole u svom naselju. Dobrovoljnim prilozima promjenili su prozore i vrata na kapelici. Radove je izveo stolarski obrt Josipa Miletića iz Šišljavića.
Time je spriječeno daljne curenje vode u kapelicu pa će se moći pristupiti bojenju iznutra i izvana da kapelica opet zasja u punom sjaju.
Župljani su prema svojim mogućnostima donirali. Najveći donator i voditelj radova i brige oko kapelice je Iva Fištrović iz Rečice 120a.
Ovu vrijednu akciju župljana koji su se samo organizirali valja pohvaliti i sigurno je to i drugima poticaj da urede i ostale vjerske objekte u svom naselju. U akciji su sudjelovala 44 domaćinstva. Vrijednost radova je 5.500,00 kn.