UMRO IVICA ZEBIĆ

U četvrtak 08. travnja u Uskrsnoj osmini Gospodin je pozvao k sebi IVICU ZEBIĆA našeg župljanina. On je druga žrtva corone u našoj župi. Ivica Zebić bio je dugogodišnji ćlan Župnog pastoralnog i ekonomskoga vijeća, član molitvene zajednice Milosrdnoga Isusa u našoj župi.

Uvijek aktivan i konstruktiva u raspravama i s novim prijedlozima, Nikada nije želio da se ističe ali moram reći da je bio veliki dobrotvor župe, uvijek otvorena i radosna srca primao je župnika u svoj dom.

Neki ljudi vole kod drugih tražiti mane, pogreške, Isus je uvijek tražio vrline, mane ga nisu zanimale. Nema čovjeka bez mana i bez vrlina. Zato nam je potrebna vjera, sakramente da Gospodin u nama pobijedi mane. Uvijek mi je govorio kada smo razgovarali – velečasni, gledajte to uvijek s druge strane, svi smo mi samo ljudi, potreban nam je Isus da nas promjeni.

Kao župnik zahvaljujem na daru da sam mogao s njime surađivati, graditi ovu župnu zajednicu. Zahvaljujem mu na svakom osobnom daru, na daru za župu, na svakom prijedlogu koji je iznosio, na svakoj molitvi koju je izrekao.

Neka ga Gospodin primi u svoje nebeske dvore!