“Roditelji nikada nisu imali vremena…”

“Roditelji nikada nisu imali vremena kada sam ih nešto pitao. danas ih ne osuđujem zbog toga. Bili su dobri roditelji, ali jednostavno nisu imali vremena za odgovore na moja pitanja” , rekao je to Dražen jedan od članova terapeutske zajednice Moji dani iz Đurmanca.
Članovi terapeutske zajednice Moji dani( Moji dani )bili su treći puta gosti naše župne zajednice. Na misama u 9,00 i 11,00 sati Dražen član zajednice dao je svjedočanstvo kako je upao u grotlo ovisnosti o drogama i alkoholu i put kojim je krenuo izaći iz toga pakla.
Droga nije negdje drugdje. Ona je svuda oko nas. Prvi je korak na prvu vrlo lagan ali onda se počinje tonuti sve dublje i dublje. Upozorio je nazočne vjernike da paze na ponašanje djece i mladih, a ako otkriju nešto ne smiju to stavljati “pod tepih” nego svom odlučnošću uhvatiti se u koštac s problemom.
Na kraju je upoznao župljane sa radom i životom zajednice Moji dani.
Za one koji žele nešto više saznati o zajednici evo linka:
Moji dani